Randi Rust - leder for landsfestivalen 2018

Leiar for Landsfestivalen

Randi Rust
randi@landsfestivalen.no
Tlf. 901 72 366

Karen Melhus Dahl - Økonomi 2018

Ansvarleg for økonomi

Karen Melhus Dahl
karen@landsfestivalen.no

Siv Jorun

Ansvarleg for stemnekontor

Siv Jorunn Welve
sivjorunn@landsfestivalen.no

Lena Kolden - Tevling 2018

Ansvarleg for tevling

Lena Kolden
lena@landsfestivalen.no

Kristen Haugen Dagsgard - Overnatting 2018

Ansvarleg for overnatting

Kristen Haugen Dagsgard
kristen@landsfestivalen.no

Kjell Bakken - Arena 2018

Ansvarleg for arena

Kjell Bakken
kjell@landsfestivalen.no

Matias Holø - Matkomiteen 2018

Ansvarleg for mat og servering

Mathias Holø
mat@landsfestivalen.no

KristinGjerde18_250x297

Ansvarleg for mat og servering

Kristin Gjerdet
mat@landsfestivalen.no

Veronica Bakken - Kultur 2018

Ansvarleg for kultur

Veronica Bakken
veronica@landsfestivalen.no