Dette er hovudnemnda:

Leiar i hovudnemnda for Landsfestivalen 2023
Leon Årdal 
leon@landsfestivalen.no 
Tlf: 917 15 658 

Innkvartering for Landsfestivalen 2023
Joar Solheim 
joar@landsfestivalen.no 
Tlf: 913 33 244 

Frivillige for Landsfestivalen 2023
Nils Helgheim 
nils@landsfestivalen.no 
Tlf: 913 09 801 

Tevling for Landsfestivalen 2023
Sigmund Eikås
sigmund@landsfestivalen.no 
Tlf: 952 27 311

Dansespel for Landsfestivalen 2023
Knut M. Sandal 
knut@landsfestivalen.no 
Tlf: 916 13 291 

Kultur for Landsfestivalen 2023
Hilde Bjørkum
hilde@landsfestivalen.no 
Tlf: 909 19 933 

Teknisk for Landsfestivalen 2023
Terje Rune Vie 
terje-rune@landsfestivalen.no 
Tlf: 918 62 778 

Festivalkontor for Landsfestivalen 2023
Ragnhild Vassbotn 
ragnhild.vassbotn@landsfestivalen.no 
Tlf: 991 00 808

HMS-ansvarleg for Landsfestivalen 2023
Kolbjørn Taklo 
kolbjorn@landsfestivalen.no
Tlf: 913 96 560 

PR/Informasjon for Landsfestivalen 2023
Tonje Trøen 
tonje.troen@landsfestivalen.no 
Tlf: 401 72 962 

Økonomi for Landsfestivalen 2023
Dagfrid Vallestad 
dagfrid@landsfestivalen.no 
Tlf: 995 91 736