Steinarløkken_webbilde

Steinar Løkken

Leiar for Landsfestivalen 2021
E-post: vaagaa2021@landsfestivalen.no
E-post: steinar@landsfestivalen.no
Tlf: +47 450 05 420

RikardOdnes_webbilde

Rikard Odnes

Nestleiar for Landsfestivalen 2021
E-post: rikard@landsfestivalen.no
Tlf: +47 416 76 712

TonjeEilinUlsletten_webbilde

Tonje Eilin Ulsletten

Informasjon og stemnekontor
E-post: tonje@landsfestivalen.no
Tlf: +47 913 97 801

JosteinVisdal_websiden

Jostein Visdal

Mat og servering
E-post: jostein@landsfestivalen.no
Tlf: +47 976 73 109

GeirIngeStadeløkken_websiden

Geir Inge Stadeløkken

Økonomi og overnatting
E-post: geir@landsfestivalen.no
Tlf: +47 916 09 109

StigJoarSanden_Webbilde

Stig Joar Sanden

Teknisk og arena
E-post: stig.joar@landsfestivalen.no
Tlf: +47 952 90 880

ArneStasviken_websiden

Arne Stasviken

Tevling
E-post: arne@landsfestivalen.no
Tlf: +47 924 95 680

HeidiStrømstad_websiden

Heidi Strømstad

Friviljuge og ordensvakter
E-post: heidi@landsfestivalen.no
Tlf: +47 905 97 037

TrondOleHaug_webbilde

Trond-Ole Haug

Kultur og dansespel
E-post: trond-ole@landsfestivalen.no
Tlf: +47 958 99 952

RagnhildSnerle_webbilde

Ragnhild Snerle

Sentrumsaktivitet
E-post: ragnhild@landsfestivalen.no
Tlf: +47 959 34 546