Britt Elise Skram - leiar

Britt Elise Skram

Leiar for hovedkomiteen

Tlf: 95 21 21 15 

E-post: britt.elise@landsfestivalen.no

 

Kristina F. Bjørdal - Nestleder

Kristina Farstad Bjørdal

Nestleiar for hovedkomiteen

Tlf: 46 94 55 14 

E-post: kristina@landsfestivalen.no

 

Anna Gjendem - tevling

Anna Gjendem

Tevlingsleiar

Tlf: 47 40 93 02 

E-post: anna@landsfestivalen.no

 

Hege Haugen - frivillige

Hege Haugen

Frivillige

Tlf: 92 81 90 59 

E-post: hege@landsfestivalen.no

 

Kine Gyldenskog - informasjon

Kine Iselilja Gyldenskog

Informasjon / presse

Tlf: 98 42 44 67 

E-post: kine@landsfestivalen.no

 

Hanne salthammer - overnatting

Hanne Salthammer

Innkvartering

Tlf: 95 22 06 38 

E-post: hanne@landsfestivalen.no

 

Marius Berglund - stemnekontor

Marius Berglund

Stemnekontor

Tlf: 90 92 14 81 

E-post: marius@landsfestivalen.no

 

Robert Ruud - økonomi

Robert Ruud

Økonomi

Tlf: 92 46 93 82 

E-post: robert@landsfestivalen.no